• MMC Weert VR1

  • MMC Weert VR1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Loijen, VanyaOverige stafTeammanager
    Petronilia, GerfriedTechnische stafTrainer/coach
    Stam, DaniëlleOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatie
    11 dec.12:15MMC Weert VR1 - FC Roerdalen VR1Sportpark Graswinkel
    29 jan.11:00RKAVC VR1 - MMC Weert VR1Sportpark De Sprunck
    5 feb.09:30DESM VR2 - MMC Weert VR1Sportpark De Moeësdiêk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 dec.ST Eindse Boys/Merefeldia VR2 - MMC Weert VR12 - 0
    27 nov.MMC Weert VR1 - S.V. Roggel VR10 - 1
  • Poulestanden MMC Weert VR1 ( 6e klasse 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSVN VR186112161519
    2FC Roerdalen VR1961231102119
    3RKVB VR196121710719
    4S.V. Roggel VR1851223131016
    5ST Eindse Boys/Merefeldia VR2951328141416
    6RKAVC VR1943228101815
    7MMC Weert VR19333136712
    8SHH VR273131411310
    9SNA VR292251119-88
    10DESM VR292161125-147
    11DFO '20 VR292071450-366
    12Leveroy VR29018239-371
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Custers, KaiyaTeamspeler
    Geenen, IsaTeamspeler
    Heijmans, AlissaTeamspeler
    Hendriks, RachelTeamspeler
    Loijen, NouschkaTeamspeler
    Loijen, VanyaTeamspeler
    Moonen, NadiaTeamspeler
    Pouwels, DianTeamspeler
    Seerden, CheyenneTeamspeler
    Smulders, JulieTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    MMC Weert VR1

    VS

    FC Roerdalen VR1

    11 december 202212:15 uur
    Sportpark Graswinkel veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    MMC Weert VR1

    513 Vrouwen Zondag

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd