• Aanmelden voor ontwikkelteams MMC Weert nog steeds mogelijk !

  • .

    Tijdens de Spiegelbijeenkomst van 12 februari hebben zich diverse mensen aangemeld om deel te nemen aan een van de drie geformeerde ontwikkelteams. Elk team gaat aan de slag met een eigen opdracht. Welke teams dit zijn en wat de opdracht van elk team is staat hieronder beschreven.

    Heb jij je nog niet aangemeld?
    Het kan nog altijd!

    Stuur een email met jouw naam, mobielnummer en jouw interesse voor een of meerdere ontwikkelteams naar formateurs@mmcweert.nl


    TEAM IDENTITEIT richt zich op het herdefiniëren en versterken van de identiteit van de vereniging en de opdracht omvat:

    • Het formuleren van nieuwe kernwaarden die de clubcultuur weerspiegelen, zodat iedereen weer trots is op MMC Weert.
    • Het vaststellen van nomen en waarden die richting geven aan het gedrag binnen de vereniging.
    • Het ontwikkelen van duidelijke gedragsregels, zodat leden, trainers, ouders en supporters weten wat van hen wordt verwacht.


    TEAM BETROKKENHEID werkt aan het vergroten van de betrokkenheid van zowel leden als ouders bij de vereniging en de opdracht omvat:

    • Het ontwikkelen van een beleid gericht op het stimuleren van betrokkenheid van leden zodat spelers en vrijwilligers zich actief verbonden voelen.
    • Als ook het versterken van ouderbetrokkenheid, met als doel meer ondersteuning en draagvlak binnen de club.
    • Het ontwikkelen van initiatieven die bijdragen aan een levendige en inclusieve verenigingscultuur.


    TEAM STRATEGIE is verantwoordelijk voor het bepalen van de lange termijnrichting van de vereniging en de opdracht omvat:

    • Het formuleren van een heldere stip op de horizon, die de ambities en doelen van de club concreet maakt.
    • Het opstellen van een strategisch plan met focus op sportieve, organisatorische en financiële ontwikkeling.
    • Het uitwerken van concrete actiepunten om de strategie stap voor stap te realiseren.